Jokičiaus trigubo dublio komandos pergalei nepakako

Nikola Jokičius žaidė nesustabdomai, tačiau Denverio „Nuggets“ (34/16) komanda patyrė pralaimėjimą po pratęsimo.

Mike‘o Malone‘o auklėtiniai svečiuose 123:128 (44:30, 21:38, 24:22, 22:21, 12:17) nusileido Detroito „Pistons“ (18/33) klubui.

N.Jokičius pralaimėjusiems pelnė 39 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Serbas pratęsime likus žaisti 29 sekundėms tritaškiu mažino skirtumą 123:126. Tačiau kitoje atakoje taškus pelnė Thonas Makeris ir „Pistons“ pergalės nepaleido.

„Nuggets“ klubas žaidė trečią kartą per paskutines penkias dienas, bet galingai pradėjo rungtynes.

Svečiai iš pirmų 20 metimų pataikė 16 ir rungtynių pradžioje pirmavo 28:7.

Rungtynių nebaigė „Pistons“ gynėjas Derrickas Rose‘as, kuris patyrė kirkšnies traumą ir po to aikštėje nepasirodė. Jis per 12 minučių pelnė du taškus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 39 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), Willas Bartonas 20, Monte Morrisas 19, Jerami Grantas 14.

„Pistons“: Andre Drummondas 21 (17 atk. kam.), Reggie Jacksonas 20, Bruce‘as Brownas 19, Sekou Doumbouya 17.