Anglijos „Premier“ lygoje susitikimas tarp „Burnley“ ir Londono „Arsenal“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Šeimininkų gretose Dwightas McNeilas 30-ąją minutę išbandė savo laimę atlikdamas smūgį iš tolimos distancijos, bet pastarasis tikslo nepasiekė.

Puikaus perdavimo sulaukęs Jeffas Hendrickas 39-ąją minutę atliko smūgį, tačiau ir šįkart kamuolys skriejo virš vartų.  Geriausią progą pasižymėti mače turėjo šeimininkų puolėjas Jay’us Rodriguezas, kurio iš arti smūgiuotas kamuolys 79-ąją minutę sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

„Arsenal“ turnyrinėje lentelėje rikiuojasi dešimti, o „Burnley“ ekipa kol kas dvylikta.