Domantas Sabonis buvo pagrindinis Indianos „Pacers“ (31/18) komandos lyderis puolime, tačiau pergalės tai neatnešė. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) namų mače „Pacers“ 85:92 (11:24, 28:26, 32:22, 14:20) nusileido Niujorko „Knicks“ (14/36) klubui.

Niujorko klubas kontroliavo situaciją kone visą mačą. Tiesa, „Pacers“ ketvirto kėlinio pradžioje buvo persvėrusi rezultatą po Myleso Turnerio tritaškio (74:72), tačiau atkakliame finiše Marcusas Morrisas tvirtino svečių pergalę.

D.Sabonis per 35 minutes pelnė 25 taškus (10/14 dvit., 0/1 trit., 5/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus klydo, 5 – prasižengė.

Indianos komandoje antrasis dviženklį taškų skaičių surinko M.Turneris (12). 9 taškus pridėjo Jeremy Lambas, po 8 – Malcolmas Brogdonas (7 atk. kam., 12 rez. perd.) ir Goga Bitadze.

Neseniai į aikštę grįžęs Victoras Oladipo strigo – „iš žaidimo“ pataikė 2 metimus iš 14. „Knicks“ 28 taškus pridėjo M.Morrisas, 16 – Juliusas Randle’as (18 atk. kam.), 10 – Tajus Gibsonas.

„Knicks“ 28 taškus pridėjo M.Morrisas, 16 – Juliusas Randle’as (18 atk. kam.), 10 – Tajus Gibsonas.