„Liverpool“ futbolininkai iškovojo jau 23 pergalę šiame Anglijos „Premier“ lygos sezone. Jie rezultatu 2:0 įveikė „West Ham United“ ir susikrovė įspūdingo dydžio persvarą prieš konkurentus.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai į priekį išsiveržė sužaidus 35 minutes, kai prie vienuolikos metrų žymos stojęs Mohamedas Salah realizavo baudinį.

Įsibėgėjus antram kėliniui persvarą padvigubino Alexas Oxlade-Chamberlainas, kuris po to paties M. Salah perdavimo tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

„Liverpool“ šiame sezone vis dar nėra patyrę pralaimėjimo – tik kartą sužaidė lygiosiomis. Dabar jie yra sužaidę vienodai rungtynių su antroje vietoje esančiais „Manchester City“, bet turi prieš juos milžinišką persvarą, kuri siekia net 19 taškų.