Domantas Sabonis flirtavo su trigubu dubliu ir iškovojo pergalę su Indianos „Pacers“ (30/16) komanda.

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 129:118 (35:30, 32:31, 31:35, 31:32) įveikė Oklando „Warriors“ (10/37) krepšininkus.

D.Sabonis per 35 minutes pelnė 16 taškų (5/13 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 10, perėmė 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, bet 6 kartus suklydo ir triskart prasižengė.

Lietuvis buvo arti antrojo trigubo dublio per paskutinę savaitę.

Indianos komanda nuo pirmojo kėlinio vidurio nei karto neatsiliko ir vienu metu pirmavo 19 taškų persvara.

Svečiai įspūdingai mėtė tritaškius, kurie pataikė 17 iš 28 metimų.

T.J.Warrenas nugalėtojams pelnė 33 taškus, pralaimėjusiems D'Angelo Russellas įmetė 37. Pastarasis pataikė devynis tritaškius iš 13.

„Pacers“: T.J.Warrenas 33, Dougas McDermottas 24, Domantas Sabonis 16 (10 atk. kam.) ir Jeremy Lambas po 16, T.J.McConnellis ir Aaronas Holiday po 12.

„Warriors“: D‘Angelo Russellas 37, Glennas Robinsonas 18, Marquese‘as Chrissas 13, Alecas Burksas 11.