Pralaimėjimą Eurolygos 18-tojo turo mače Madride patyrė Kauno „Žalgiris“. Praktiškai visas rungtynes besivejančių vaidmenyje buvę kauniečiai rungtynes prieš „Real“ pralaimėjo 82:88 (18:20, 23:27, 18:21, 23:20).

„Real“ tai buvo net tryliktoji pergalė Eurolygoje iš eilės. Tai ne tik ispanų klubo, tačiau ir naujojo formato Eurolygos rekordas.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova ir „Žalgiris“ vienu metu dar pirmavo 8:2, tačiau “Real“ sužaidė užtikrintą atkarpą puolime ir kėliniui artėjant į pabaigą susikrovė vieno metimo pranašumą.

Vėliau, antrajame kėlinyje, tikrą šou surengė Rudy Fernandezas. Ispanas pataikė 4 iš 5 mestų tritaškių, o per kėlinį iš viso pelnė 17 taškų. Nors kauniečiai turėjo kuo atsakyto - jų gretose dar vieną puikų pasirodymą surengė ir Lukas Lekavičius, kuris iki pertraukos buvo pelnęs 18 taškų (16 iš jų per antrąjį kėlinį), „Real“ sugebėjo susikrauti bent jau 6 taškų pranašumą.

Po pertraukos „Žalgiris“ nuolat bandė artėti, tačiau „Real“ visą laiką sėkmingai atsakydavo į spurtus ir išlaikydavo gana saugią distanciją, nuolat sviruojančią aplink 10 taškų persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje vėlgi „Žalgiris“ nenuleido rankų ir po kelių sėkmingų K.C.Riverso atakų vis sumažindavo skirtumą iki 5-6 taškų, tačiau arčiau priartėti nesugebėdavo. Savo mėgstamus metimus ir aikštės kraštų pataikė ir T.Thompkinsas, o „Žalgiris“ lemiamais momentais atsakydavo tik apmaudžiomis klaidomis.

Lemiamo spurto „Žalgiris“ surengti taip ir nesugebėjo, „Real“ tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose svarbiausiu metu.

„Real“ gretose net penki žaidėjai surinko dviženklį skaičių. Įdomu tai, kad „Žalgiris“ mače išmetė net daugiau tritaškių nei Madrido ekipos krepšininkai - 35 prieš 26.

Du žaidėjai, T.Walkupas ir L.Lekavičius, pelnė beveik pusę komandos taškų (40 iš 82).

„Real“: Trey'us Thompkinsas 20 (4/5 trit.), Rudy Fernandezas 17 (5/8  trit.), Jordanas Mickey 13, Facundo Campazzo 12, Walteris Tavaresas 10.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 21 (3/4 trit.), Thomasas Walkupas 19 (6 rez. perd.), K.C.Riversas 12, Jockas Landale'as 11.