Toni Kroosas pasižymėjo įspūdingu įvarčiu nuo kampinio gairelės, o jo įkvėpti Madrido „Real“ futbolininkai rezultatu 3:1 nugalėjo „Valencia“ ekipą ir pateko į Ispanijos Supertaurės finalą.

„Real“ į priekį išsiveržė jau 15-ą minutę, kai prie kampinio gairelės stojęs T. Kroosas nustebino varžovų vartininką ir pričiupo jį nepasiruošusį – įsuko kamuolį į vartus.

39-ą minutę Isco padvigubino Madrido ekipos persvarą – pakartojęs nepavykusį Luka Modričiaus smūgį, nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

65-ą minutę kamuolį į vartus siuntė jau pats L. Modričius, kuris greitos atakos metu sulaukė Luka Jovičiaus perdavimo, atliko kelis klaidinančius judesius ir nuginklavo varžovų vartininką.

„Valencia“ rezultatą sušvelnino tik paskutinėmis rungtynių minutėmis, kai Dani Parejo realizavo vienuolikos metrų baudinį.

Finale Zinedino Zidano auklėtiniai susitiks su „Barcelona“ arba Madrido „Atletico“. Šios komandos susitiks ketvirtadienį vakare.