Kiek netikėtą nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Milvokio „Bucks“ (32/6) ekipa, išvykoje nusileidusi San Antonijaus „Spurs“ (15/20) klubui – 104:126 (22:27, 30:38, 29:26, 23:35).

Lygos lyderiai kiek geriau pradėjo rungtynes (11:4), tačiau po to paleido varžovus į priekį ir daugiau nė karto nebepirmavo. „Bucks“ visiškai subyrėjo ketvirtajame kėlinyje, kai leido varžovams pabėgti dvidešimties taškų skirtumu ir apie pergalę tiesiog turėjo pamiršti.

Giannis Antetokounmpo šį kartą Milvokio ekipos neišgelbėjo, nors ir vėl buvo solidus – per 34 minutes pelnė 24 taškus (10/17 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 12 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Graikas po rungtynių gyrė ir varžovų strategą Greggą Popovičių.

„Jis varo mane iš proto. Vos tik pagauni ritmą, pataikai tritaškį, perimi kamuolį ar įkrauni iš viršaus, jis paima minutės pertraukėlę ir tai sugriauna. Tai yra protinga, taip elgiamasi Europoje ir taip daro Popovičius. Jis tikrai padeda savo komandai“, – teigė krepšininkas.

„Spurs“ šiame susitikime užpylė varžovus tritaškiais, kuriuos laidė net 54 procentų taiklumu (19/35). Prie to prisidėjo ir vos septintąjį sezono tolimą metimą pataikęs DeMaras DeRozanas.

„Tokia pergalė itin padės mūsų pasitikėjimui. Dabar žinome, kad galime varžytis su geriausiomis lygos komandomis“, – džiaugėsi D. DeRozanas.

Tokį „Spurs“ pasirodymą galima pavadinti kiek neįprastu – Teksaso ekipa šį sezoną nesiremia tritaškiais ir jų išmeta mažiausiai lygoje (vidutiniškai po 27,1 per rungtynes). Tiesa, pagal pataikymą yra šeštoje vietoje (36,7 procento).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 24 (0/5 tritaškių, 12 atk. kam., 8 rez. perd.), Khrisas Middletonas (5 atk. kam., 1/7 tritaškių) ir Donte DiVincenzo (2/6 tritaškių) po 16, George‘as Hillas 15 (4 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 25 (7 rez. perd., 10/14 dvitaškių), Patrickas Millsas 21 (6/10 tritaškių), LaMarcusas Aldridge‘as ir Rudy Gay‘us (8 atk. kam.) po 17, Dejounte Murray‘us 13 (9 atk. kam., 4 rez. perd., 3/4 tritaškių).