Luka Dončičius atliko dar vieną trigubą dublį ir atvedė Dalaso „Mavericks“ (23/13) komandą į pergalę.

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai namuose 118:110 (33:27, 28:28, 27:27, 30:28) įveikė Čikagos „Bulls“ (13/24) krepšininkus.

L. Dončičius pelnė 38 taškus, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Krepšininkas vien per trečiąjį kėlinį surinko 21 tašką, o šis trigubas dublis jam yra 11-asis šiame sezone ir pagal tai slovėnas pirmauja lygoje.

L. Dončičius trečiojo kėlinio pabaigoje pelnė 17 taškų iš komandos paskutiniųjų 19-os ir jo vedamas klubas ketvirčiui pasibaigus pirmavo 72:69.

Nuo tada šeimininkai priekyje buvo iki pat mačo pabaigos.

Kristapas Porzingis dėl kelio skausmų praleido ketvirtas rungtynes iš eilės, o suomis Lauri Markkanenas pralaimėjusiems pelnė 26 taškus.

„Bulls“: Lauri Markkanenas 26 (9 atk. kam.), Zachas LaVine‘as 20, Coby White‘as 15, Danielis Gaffordas 13.

„Mavericks“: Luka Dončičius 38 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Dwightas Powelas 16, Timas Hardaway 15, Dorianas Finney-Smithas ir Justinas Jacksonas po 11.