Stambulo „Fenerbahče” komanda metus pradėjo itin svarbia ir gražia pergale. Rezultatyvioje dvikovoje Pirėjuje Žjelko Obradovičiaus kariauna įveikė Kęstučio Kemzūros vadovaujamą Pirėjo „Olympiacos”.

Po lygaus pirmojo kėlinio svečiai iniciatyvą perėmė antrajame, kai laimėjo atkarpą 8:1 ir truktelėjo į priekį – 35:26. Netrukus skirtumas jau pasiekė dviženklę ribą – 46:36.

Po dviejų kėlinių „Fenerbahče“ pirmavo 52:40, o antrąją mačo dalį pradėjo spurtu 9:2 ir atitrūko – 61:42. „Olympiacos“ rankų lengvai nenuleido ir po atkarpos 13:2 sugrįžo į rungtynes – 61:65. Per likusias 1,5 minutės taškus rinko tik Turkijos klubas, kuris jų pelnė 9 be atsako – 74:61.

Nors šeimininkai turėjo visą kėlinį tam, kad atsitiestų, tačiau jiems sugrąžinti intrigos antrą kartą nebepavyko.

Rezultatyviausiu visų laikų Eurolygos žaidėju tapo Vassilis Spanoulis, kuriam stigo 10 taškų tam, kad aplenktų Juaną Carlosą Navarro. Graikas įmetė 14 taškų ir dabar su 4157 taškais yra pirmas, palikęs ispaną (4152 tšk.) antroje pozicijoje.