Be Shannono Scotto ir Norbergo Gigos rungtyniavusi Utenos Juventus Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį pradėjo staigmena.

Namuose ketvirtfinalio seriją pradėję uteniškiai 85:81 (24:24, 20:27, 23:13, 18:17) palaužė čempionų vardą ginantį Vilniaus „Rytą“ ir įgavo 4 taškų pranašumą. Tai jau ketvirti metai iš eilės, kai šios ekipos susitinka taurės ketvirtfinalyje.

Atsakomasis mačas Vilniuje vyks vasario 11 dieną, o į finalinį ketvertą, vyksiantį Klaipėdoje, pateks komanda su geresniu taškų santykiu po dviejų susitikimų.

Nors po pirmųjų 10-ies minučių švieslentėje degė lygus rezultatas (24:24), jau po dviejų kėlinių septynių taškų persvarą buvo įgiję sunkiai puolime sustabdomi vilniečiai – 51:44.

Nors „Rytas“ trečiajame kėlinyje turėjo 9 taškų pranašumą (58:49), aikštės šeimininkai spurtavo 18:4 ir persvėrė rezultatą – 67:62.

Vilniečiai lemiamą ketvirtį pradėjo atkarpa 6:0, tačiau aikštės šeimininkai iškart susigrąžino persvarą, o likus žaisti pustrečios minutės pirmavo ir 8 taškų skirtumu – 81:73.

„Rytas“ į tai atsakė dviem tolimais metimais iš eilės, tačiau „Juventus“ išsaugojo pergalę savo rankose ir įgavo trapų pranašumą.