Londono „Chelsea“ ir vėl nepavyko iškovoti taškų Anglijos „Premier“ lygoje. Po keitimo pasirodęs iranietis Alirezas Jahanbakhshas pelnė fantastinį įvartį per save ir išplėšė „Brighton“ ekipai lygiąsias rezultatu 1:1.

„Chelsea“ pirmieji išsiveržė į priekį ir tai padarė labai greitai. Jau 10-ą minutę Cezaras Azpilicueta pirmasis suskubo prie dėkingai atšokusio kamuolio ir iš netolimo atstumo pasiuntė jį į vartus.

Visgi antrajame kėlinyje nuo suolo pakilęs A.Jahanbakhshas pasirūpino, kad Londono klubas neiškovotų trijų taškų. Jis 84-ą minutę atlikto kampinio metu įspūdingai pašoko ir fantastiniu smūgiu per save smeigė kamuolį į vartų tinklą – 1:1.

Tai buvo vos antrasis iraniečio įvartis „Premier“ lygoje, tačiau jis leido „Brighton“ ekipai pakilti į tryliktą poziciją turnyro lentelėje. Nemažą atotrūkį nuo artimiausių konkurentų turintys „Chelsea“ vis dar išlaikys ketvirtą vietą.