Madrido „Real“ nepasinaudojo proga pakilti į pirmą vietą Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse, kuriose sužaidė lygiosiomis rezultatu 0:0 su Bilbao „Athletic“.

Zinedino Zidano auklėtiniai galėjo susilyginti taškais su „Barcelona“ ekipa, tačiau lygiosios reiškia, kad jie šiuo metu atsilieka dviem taškais.

Beveik 70 procentų rungtynių laiko kontroliavę kamuolį „Real“ futbolininkai atliko net 20 smūgių, aštuoni iš jų skriejo į vartų plotą, tačiau nė vienas nekirto vartų linijos.

20-ą minutę arti įvarčio buvo Toni Kroosas, bet jo smūgiuotas kamuolys buvo pakreiptas vartininko ir atsimušė į vartų konstrukciją.

43-ią minutę „Athletic“ puolėjas Kenanas Kodro pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

59-ą minutę „Real“ ir vėl buvo arti įvarčio, tačiau ir po Nacho atlikto smūgio kamuolys skriejo į skersinį.

86-ą minutę taip pat nepasisekė ir jaunajam puolėjui Lukai Jovičiui, kurio galva smūgiuotas kamuolys trenkėsi į kairįjį virpstą.