„Manchester United“ ir toliau stringa šiame Anglijos „Premier“ lygos sezone. Šį kartą Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai pralaimėjo prieš autsaiderius „Watford“, kuriems nusileido rezultatu 0:2.

Aikštės šeimininkai į priekį išsiveržė antrajame kėlinyje, kai 50-ą minutę Ismaila Sarras sulaukė perdavimo baudos aikštelėje ir sudėtingu smūgiu pričiupo nepasiruošusį vartininką Davidą De Gea.

Netrukus tas pats I. Sarras išprovokavo ir vienuolikos metrų baudinį, kurį 54-ą minutę užtikrintai realizavo traumas išsigydęs puolėjas Troy'us Deeney.

Tai buvo penktas „Manchester United“ pralaimėjimas šiame sezone, po kurio jie vis dar lieka aštuntoje turnyro lentelės pozicijoje. „Watford“ net ir pergalė neleido pakilti iš paskutinės pozicijos.