„Manchester City“ klubas sugrąžino intrigą Anglijos „Premier“ lygoje ir rezultatu 3:1 nugalėjęs šiame sezone fantastiškai žaidžiančius „Leicester City“ futbolininkus, pasivijo juos turnyro lentelėje.

Brendano Rodgerso auklėtiniai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 22-ą minutę Jamie Vardy pasinaudojo komandos draugo perdavimu ir tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus.

Ilgai džiaugtis persvara neteko, kadangi rungtynių laikui perkopus pusvalandį, Riyado Mahrezo smūgis atsimušė rikošetu ir nepaliko jokių galimybių vartininkui – 1:1.

Prieš pat pirmo kėlinio pabaigą „Manchester City“ dar ir išsiveržė į priekį, kai vienuolikos metrų baudinį realizavo Ilkay‘us Gundoganas.

Galiausiai pergalę įtvirtino brazilas Gabrielis Jesusas, kuris 69-ą minutę sulaukė gero Kevino De Bruyne perdavimo ir smeigė kamuolį į vartų tinklą – 3:1.

Pepo Guardiolos auklėtiniai maksimaliai išnaudojo „Leicester City“ duobę ir per paskutines dvejas rungtynes sumažino atsilikimą nuo jų iki vos vieno taško.