Miuncheno „Bayern“ futbolininkai vargo 85-ias minutes Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybių rungtynėse, tačiau galiausiai palaužė „Wolfsburg“ ekipą ir iškovojo pergalę rezultatu 2:0.

Pirmasis įvartis krito tik likus penkioms minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos. Tuomet greitos atakos metu tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs aštuoniolikmetis Joshua Zirkzee pasiuntė kamuolį į vartus. Jam tai buvo vos antras įvartis šiame sezone.

Netrukus bavarų persvarą ir kartu pergalę įtvirtino Serge‘as Gnabry, kuris greito išpuolio metu taip pat pasinaudojo komandos draugo perdavimu ir padvigubino rezultatą.

„Bayern“ ekipai tai buvo dešimtoji pergalė šiame sezone, kuri leido klubui pakilti į trečią poziciją turnyro lentelėje.