Liverpulio „Everton“ ir Londono „Arsenal“ visai neseniai pristatė naujuosius trenerius, tačiau jie šių ekipų rungtynes, kurios pasibaigė rezultatu 0:0, dar stebėjo iš šalies.

„Everton“ jau artimiausiu metu vadovaus Carlo Ancelotti, o „Arsenal“ – Mikelis Arteta. Abu jie šiame susitikime viską stebėjo iš tribūnų ir naujoms komandoms dar nedirigavo.

Rungtynės Liverpulyje nepasižymėjo progų gausa. Aikštės šeimininkai atliko devynis smūgius, tačiau nė karto nepataikė į vartų plotą. Šešis kartus smūgiavę „Arsenal“ futbolininkai, į vartų stačiakampį pataikė dukart.

Pirmajame kėlinyje tik artėjant pertraukai „Arsenal“ narys Martinelli sulaukė geros progos smūgiuoti, bet tai darė itin netiksliai. Antrajame kėlinyje apskritai pavojingų progų neužfiksuota.

Lygiosios abiem šioms komandoms yra prastas rezultatas. „Arsenal“ nukrito jau iki dešimtosios pozicijos, tuo tarpu „Everton“ kol kas yra penkiolikti.