Jonas Valančiūnas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sužaidė dar vienerias solidžias rungtynes, bet jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ pralaimėjo beveik laimėtą dvikovą.

„Grizzlies“ išvykoje 122:126 (32:27, 36:32, 32:34, 22:33) neatlaikė Oklahomos „Thunder“ viesulo.

Trečiojo kėlinio metu „Grizliai“ dar turėjo įspūdingą 24 taškų pranašumą (89:65) ir jau atrodė, kad komanda artėja lengvos pergalės link, bet tada šeimininkai spurtavo, sužaidė galingą ketvirtą kėlinį ir išplėšė pergalę.

J. Valančiūnas buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje. Lietuvis pelnė 24 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Memfio klubo jaunoji žvaigždė Ja Morantas prie JV indėlio pridėjo 22 taškus ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Į pergalę Oklahomos komandą vedė vokietis Dennisas Schroderis, pelnęs 31 tašką, atkovojęs 3 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Viena ryškiausių šios komandos žvaigždžių, Chrisas Paulas, žaidė blankokai ir surinko dešimt taškų.