„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje į savo sąskaitą įsirašė šešioliktąją pergalę. Jurgeno Kloppo auklėtiniai namuose 2:0 nugalėjo „Watford“ futbolininkus.

Willo Hugheso 24-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Greitos „Liverpool“ atakos smaigalyje atsidūręs Mohamedas Salah 38-ąją minutę suklaidinęs varžovą nuostabiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „raudonuosius“ į priekį 1:0.

Ismailo Sarro 42-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai atrėmė šeimininkų ekipos vartų sargas Alissonas.

Sadio Mane antrojo kėlinio pradžioje nuginklavo vartininką. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

M.Salah 90-ąją minutę antrą kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.