Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse svečiuose 2:1 įveikė Berlyno „Hertha“ futbolininkus.

Jadonas Sancho 15-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0.

Thorganas Hazardas 17-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių pranašumą – 2:0.

Vladimiras Darida 34-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą iki 1:2.

Matsas Hummelsas pirmojo kėlinio pabaigoje užsidirbo antrą geltoną kortelę ir „Borussia“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Vis tik svečiams pavyko išsaugoti turėtą pranašumą, laimėti rungtynes 2:1 bei iškovoti svarbius tris taškus itin įtemptose šio sezono Vokietijos pirmenybėse.