Anglijos „Premier“ lygos įspūdingas mūšis tarp „Sheffield United“ ir „Manchester United“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Grubia Philo Joneso klaida pasinaudojęs Lysas Moussetas perėmė kamuolį ir atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę Johnui Lundstramui, tačiau pastarojo smūgį sėkmingai atrėmė Davidas De Gea. Visgi Johnas Fleckas pirmasis atsidūrė prie atmušto kamuolio ir nukreipęs jį į vartų tinklą išvedė „Sheffield Utd“ į priekį 1:0.

Davidas McGoldrickas 24-ąją minutę atliko pavojingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau D.De Gea dar kartą pasirodė užtikrintai.

Anthony Martialis 29-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai atrėmė Simonas Moore‘as ir rezultatas išliko nepakitęs.

L.Moussetas 52-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino rezultatą 2:0.

Brandonas Williamsas 72-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Masonas Greenwoodas 77-ąją minutę tiksliai uždarė Marcuso Rashfordo perdavimą ir išlygino rezultatą 2:2.

M.Rashfordas 79-ąją minutę sulaukęs puikaus Danielio Jameso perdavimo nukreipė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Man United“ naudai 3:2.

Oliveris McBurnie 90-ąją minutę nuginklavo D.De Gea ir išplėšė lygiąsias 3:3.