„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje 2:1 privertė kapituliuoti Londono „Chelsea“ futbolininkus.

Sergio Aguero 4-ąją minutę atliko puikų perdavimą Kevinui De Bruyne, tačiau pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Christianas Pulišičius 6-ąją minutę atliko reidą į baudos aikštelę, tačiau šį žygį sėkmingai sustabdė gynėjas ir svečių ataka nutrūko.

Varžovų grubia klaida pasinaudoję „Chelsea“ futbolininkai perėmė kamuolį ir surengė pavojingą išpuolį, tačiau Williano 8-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo greta virpsto ir rezultatas išliko nepakitęs.

Ch.Pulišičius 10-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Fikayo Tomori 15-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai šalia vartų. Svečiai 18-ąją minutę pasinaudoję varžovų klaida surengė dar vieną greitą ataką, tačiau Tammy Abrahamas atsidūrė nuošalėje ir ji nutrūko.

N'Golo Kante 22-ąją minutę puikiu smūgiu kaire koja nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.

K.De Bruyne 29-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuo rikošeto atsidūrė vartų tinkle ir rezultatas tapo lygus 1:1.

S.Aguero 33-ąją minutę suklaidinęs Kurtą Zoumą atliko smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė patikimai žaidusio Kepos Arrizabalagos rankose.

K.De Bruyne 36-ąją minutę smūgiuotas kamuolys iš tolimos distancijos skriejo gerokai virš vartų ir varžovams problemų nesukėlė.

Riyadas Mahrezas 37-ąją minute suklaidinęs net du varžovus technišku smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1.

R.Mahrezo 49-ąją minutę galingai smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė. Willianas 54-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovas sėkmingai jį išmušė tolyn nuo savų vartų.

K.De Bruyne 60-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė K.Arrizabalagos rankose.

R.Sterlingas 64-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau K.Zouma išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų. Reece'as Jamesas 69-ąją minutę atliko tolimą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Susižeidęs S.Aguero nebegalėjo tęsti rungtynių ir 77-ąją minutę šlubčiodamas paliko aikštę, tuo tarpu vietoje jo rungtynėse pasirodė Gabrielis Jesusas.

Willianas 80-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos tačiau, kamuolys skriejo virš vartų.

Philas Fodenas 88-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai apsigynė nuo šio šeimininkų išpuolio. Raheemas Sterlingas 93-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką.

Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba užfiksavo nuošalę ir įvartis įskaitytas nebuvo.