Devynis mėnesius nerungtyniavęs Laurynas Birutis sugrįžimo mače Prienuose įmetė pergalingą dvitaškį, Lukas Uleckas pridėjo pergalingą bloką, o „CBet“ (5-6) ekipa iškovojo saldžią pergalę.

14 taškų deficitą panaikinę Manto Šerniaus auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 81:79 (16:19, 23:26, 19:20, 23:14) dramatiškai palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3-8) bei šventė pirmąją pergalę po mėnesio pertraukos.

Šią savaitę Prienų ekipai išnuomotas Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas L. Birutis priešpaskutinę debiutinio mačo sekundę sugavo kamuolį po krepšiu ir išvedė savo naująjį klubą į priekį 81:79.

Pasvalio komanda dar organizavo lemiamą ataką po minutės pertraukėlės, tačiau Dominyko Domarko mėginimą atakuoti iš toli blokavo L. Uleckas.