Jose Mourinho vadovaujama „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse užtikrintai 3:2 nugalėjo „West Ham United“ futbolininkus.

Harry Kane‘as jau 4-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Visgi rungtynių teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Heungas Min Sonas 36-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Lucasas 43-ąją minutę tiksliai uždarė H.M. Sono perdavimą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Harry Kane‘as 49-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0. Michailas Antonio 73-ąją minutę puikiu smūgiu sušvelnino rungtynių rezultatą 3:1.

„West Ham“ rungtynių pabaigoje pelnė įvartį, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Angelo Ogbonna 96-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rezultatą 3:2.