„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje 3:1 nugalėjo „Manchester City“ futbolininkus ir dar labiau sustiprino lyderių pozicijas.

„Miestiečių“ saugas Kevinas De Bruyne 4-ąją minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovas sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų.

Didelį ažiotažą sukėlė epizodas, kai 5-ąją minutę „City“ atakos metu „Liverpool“ krašto gynėjas Trentas Alexanderis-Arnoldas, būdamas baudos aikštelėje lietė kamuolį ranka, tačiau teisėjas vienuolikos metrų baudinio nusprendė neskirti. Įvykiai rutuliojosi žaibiškai ir Liverpulio ekipos brazilas Fabinho jau 6-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo „Man City“ vartininką ir išvedė „Liverpool" į priekį 1:0.

Raheemo Sterlingo 9-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Liverpool“ puolėjas Mohamedas Salah 13-ąją minutę tiksliu smūgiu galva, po puikaus Andrew Robertsono perdavimo iš krašto, padvigubino „Raudonųjų" pranašumą 2:0.

Bernardo Silva 16-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau „Liverpool“ gynėjai sėkmingai susitvarkė su šiuo varžovų išpuoliu.

Sergio Aguero 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą šeimininkus išgelbėjo meistriškai kamuolį atrėmęs vartų sargas Alissonas.

Puikaus perdavimo sulaukęs Angelino 29-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė ir skriejo visiškai greta vartų.

M. Salah 45-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos vienu lietimu, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė „Miestiečių“ veteranas Claudio Bravo.

Netrukus po pertraukos, Sadio Mane 51-ąją minutę tiksliu smūgiu galva uždarė komandos kapitono Jordano Hendersono perdavimą ir nuginklavo varžovų vartininką – rezultatas tapo 3:0.

Nieko nelaukdamas, varžovus suklaidinęs R. Sterlingas 53-ąją minutę atliko smūgį prie svečių vartų, tačiau „Liverpool“ gynėjui paskutinę akimirką pavyko išmušus kamuolį eliminuoti pavojų prie savų vartų.

Tas pats R. Sterlingas 65-ąją minutę po kontakto su varžovu krito baudos aikštelėje, tačiau rungtynių teisėjas atsisakė skirti vienuolikos metrų baudinį.

K. De Bruyne 68-ąją minutę atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau S. Aguero jo uždaryti nepavyko ir rezultatas išliko nepakitęs.

Vis tik „Man City“ pastangos davė vaisių. Bernardo Silva 78-ąją minutę itin technišku smūgiu nuginklavo Alissoną ir sušvelnino rezultatą iki 1:3.

Mančesterio ekipa nesiliovė šturmuoti šeimininkų vartų. Puikaus R. Sterlingo perdavimo sulaukusiam Gabrieliui Jesusui 80-ąją minutę atlikti tikslaus smūgio nepavyko.

Dar vienos „Man City“ surengtos atakos metu baudos aikštelėje buvęs T. Alexanderis-Arnoldas 83-ąją minutę lietė kamuolį ranka. Visgi teisėjas nusprendė ir vėl vienuolikos metrų baudinio neskirti, o tai sukėlė didelį Pepo Guardiolos nepasitenkinimą.

„Manchester City“ taip ir nepavykus pakeisti rungtynių rezultato, „Liverpool“ klubas šventė itin svarbią pergalę 3:1, taip dar stipriau įsitvirtindamas 1-oje „Premier“ lygos vietoje. Artimiausius varžovus turnyrinėje lentelėje „Raudonieji“ lenkia jau 8 taškais.