„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse užtikrintai 4:1 nugalėjo „Celta Vigo“ futbolininkus. Šiame susitikime net tris kartus pasižymėjęs Lionelis Messi užfiksavo ypatingą pasiekimą. Argentinietis savo karjeroje pelnė 34-ąjį „hattricką“ varžydamasis Ispanijos futbolo pirmenybėse ir pakartojo iki šiol Cristiano Ronaldo priklausiusį rekordą.

Buvęs Madrido „Real“ futbolininkas C. Ronaldo šiuo metu rungtyniauja Italijoje, kur gina Turino „Juventus“ garbę, todėl katalonų klubo simbolis L. Messi jau artimiausiu metu turės galimybę pagerinti šį rekordą

„Barcelona“ šiuo metu vietiniame čempionate savo sąskaitoje turi surinkusi 25 taškus ir rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.