Jonas Valančiūnas atliko penktąjį sezono dvigubą dublį ir su Memfio „Grizzlies“ (2/5) komanda iškovojo antrąją pergalę.

Lietuvio klubas namuose 137:121 (37:26, 35:38, 29:32, 36:25) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (4/3) ekipą.

J.Valančiūnas per 27 minutes pelnė 10 taškų (5/9 dvit.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet triskart suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Memfio klubui tai buvo rezultatyviausias sezono mačas, o šeimininkus į pergalę vedė 31 tašką surinkęs Dillonas Brooksas, antrasis šaukimas Ja Morantas surinko 26 taškus.

„Grizzlies“ su šia pergale nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Minesotos ekipos gretose po dviejų suspenduotų rungtynių į aikštę grįžęs Karlas-Anthony Townsas įmetė 25 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

Šeimininkai dviženklę persvarą įgijo jau pirmajame kėlinyje ir taikliai atakavę krepšį ją išlaikė iki pat mačo pabaigos.

„Grizzlies“ pataikė 57 proc. metimų, iš jų 12 tritaškių iš 23.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 30, Karlas-Anthony Townsas 25 (13 atk. kam.), Jarrettas Culveris 15, Robertas Covingtonas 13.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 31 (5/7 trit.), Ja Morantas 26, Jae Crowderis ir Brandonas Clarke‘as po 18, Jonas Valančiūnas 10 (14 atk. kam.).