UEFA Čempionų lygos A grupėje pergales iškovojo abu favoritai – Paryžiaus „Saint-Germain“ bei Madrido „Real“. Pirmiesiems tai reiškia ir patekimą į kitą etapą.

Thomaso Tuchelio treniruojami PSG futbolininkai savo namuose po atkaklios kovos rezutlatu 1:0 įveikė „Brugge“ ekipą.

Vienintelį įvartį šiame susitikime pelnė puolėjas Mauro Icardi, kuris 22-ą minutę laiku ir vietoje suskubo prie dėkingai atšokusio kamuolio ir nukreipė jį į vartus.

76-ą minutę belgai turėjo auksinę progą išlyginti rezultatą, tačiau pats uždirbęs 11 metrų baudinį Mbaye Diagne jo nerealizavo.

Tuo tarpu Madrido „Real“ ekipa net rezultatu 6:0 sutriuškino Stambulo „Galarasaray“ vienuolikę ir iškovojo antrą pergalę šiame Čempionų lygos sezone.

Zinedino Zidano treniruojamoje komandoje ryškiausiai švietė jaunojo Rodrygo žvaigždė – brazilas pelnė net tris įvarčius.

Dar du taiklius smūgius šiose rungtynėse pridėjo ir Karimas Benzema, vienuolikos metrų baudinį pirmojo kėlinio pradžioje realizavo ir komandos kapitonas Sergio Ramosas.