Penkis įvarčius Klaipėdos „Atlantui“ atseikėję ir pergalę rezultatu 5 – 2 iškovoję Vilniaus „Riteriai“ atsiėmė trečią vietą Lietuvos A lygoje.

Rungtynės buvo labai rezultatyvios ir vien pirmajame kėlinyje abi komandos pelnė iš viso keturis įvarčius.

9-ą minutę „Atlantas“ išsiveržė į priekį, kai po Jose Carriono perdavimo iš aikštės krašto kamuolį į vartus vienu lietimu smūgiavo Tomas Gvazdinskas.

Į tai „Riteriai“ atsakė dviem žaibiškais įvarčiais. 11-ą minutę rezultatą išlygino Teremas Moffi, o dar po poros minučių kamuolį į vartų tinklą nukreipė ir Mindaugas Grigaravičius – 2 – 1.

Besibaigiant pirmam kėliniui rezultatas vėl tapo lygus, kai 39-ą minutę Vilius Armanavičius smūgiu iš vidutinio nuotolio nuginklavo varžovų vartininką – 2 – 2.

Antrasis kėlinys jau priklausė Vilniaus miesto ekipai, kuri pelnė tris įvarčius be jokio atsako.

60-ą minutę galingu smūgiu, po kurio kamuolys atšoko nuo skersinio, pasižymėjo M.Grigaravičius, o rungtynių pabaigoje dar du greitus įvarčius pelnė Dovydas Virkšas bei Ernestas Stočkūnas – 5 – 2.