Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3/5) komanda sužaidė solidžią antrą mačo dalį ir Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 87:66 (21:20, 22:20, 23:9, 21:17) susitvarkė su Kėdainių „Nevėžiu“ (2/6).

Pastarajai komandai padėti negalėjo Laurynas Beliauskas, Austinas Chatmanas ir suspenduotas Viny Okouo.

Lygiai komandos žygiavo du kėlinius, tačiau po pertraukos „Pieno žvaigždės“ rungtynių svarstykles ėmė kreipti savo naudai. Šešiais taškais paeiliui pasvališkiai pradėjo ketvirtį, o vėliau sukaustė varžovų puolimą ir įgavo svarų pranašumą – 66:49.

Igno Labučio ir Panagiočio Kalaitzakio metimai nuteikė optimistiškiau „Nevėžį“, kuris dar turėjo visus šansus paskutiniame kėlinyje (54:68), tačiau porą tritaškių iš eilės smeigė Arvydas Šikšnius ir Miha Lapornikas, o skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis – 82:60. Jo svečiai nebepanaikino.

Pasvalio ekipai 22 taškus pelnė Johnas Gillonas, surinkęs 28 naudingumo balus ir sužaidęs efektyviausią sezono mačą.

Po 13 taškų pridėjo M. Lapornikas ir Laimonas Kisielius, 12 – Paulius Petrilevičius, 10 – A. Šikšnius (6 atk. kam., 6 rez. perd.).

Dvigubą dublį (16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių) surinko Trevoras Thompsonas. Jo sąskaitoje – 27 naudingumo balai. Legionieriui tai – taip pat geriausias sezono mačas „Betsafe–LKL“.

Asmeninį sezono naudingumo antirekordą pakartojo Edgaras Lasenbergas, prametęs 5 metimus „iš žaidimo“ bei mačą baigęs su -6 naudingumo balais.

Kėdainių klubui 15 taškų surinko Georgios Kalaitzakis (8 atk. kam.), 11 – Zacharas Vediščevas, 10 – P. Kalaitzakis, po 8 – Arminas Urbutis ir Ignas Labutis.

Julius Kazakauskas išsiskyrė 12 atkovotų kamuolių, 7 klaidomis ir 4 taškais.