„Liverpool“ futbolininkai išvengė pirmojo pralaimėjimo Anglijos „Premier“ lygoje ir iškovojo dramatišką pergalę, laimėjo ir juos besivaikantys „Manchester City“.

Jurgeno Kloppo treniruojami „Liverpool“ futbolininkai užkūrė tikrą pirtį „Aston Villai“ ir galiausiai juos palaužė bei laimėjo rungtynes rezultatu 2:1.

„Aston Villa“ kiek netikėtai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 21-ą minutę standartinės padėties metu Trezeguetas išvengė nuošalės ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

Netrukus iš panašios pozicijos kamuolį į vartus pasiuntė ir Roberto Firmino, tačiau VAR peržiūros metu buvo užfiksuota nežymi nuošalė, tad jo įvartis neįskaitytas.

„Liverpool“ greitai perėmė visišką žaidimo kontrolę ir dusino savo varžovus nesibaigiančiomis atakomis, o tai galiausiai atsipirko rungtynių pabaigoje.

87-ą minutę krašto gynėjas Andrew Robertsonas sulaukė komandos draugo perdavimo ir nuginklavęs vartininką išlygino rezultatą.

94-ą minutę dramatiškai pergalę išplėšė Sadio Mane, kuris kyštelėjo galvą ir nukreipė kamuolį į vartų kampą.

Liverpool“ nepralaimi jau vienuolikoje rungtynių iš eilės, o juos ir toliau vaikosi „Manchester City“. Pastarieji rezultatu 2:1 nugalėjo „Southampton“ futbolininkus.

„Šventieji“ pirmieji išsiveržė į priekį, kai jau 13-ą žaidimo minutę Jamesas Wardas-Prowse‘as pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir smeigė jį į vartus – 1:0.

„Manchester City“ ilgai vargo su oponentais, tačiau galiausiai sugebėjo juos palaužti ir iškovoti pergalę dviem vėlyvais įvarčiais.

70-ą minutę rezultatą išlygino Sergio Aguero, tuo tarpu pergalę garantavo 86-ą minutę atliktas tikslus Kyle‘o Walkerio smūgis – 2:1.

Taškus prarado ir toliau stringantys Londono „Arsenal“, kurie namuose nesugebėjo įveikti „Wolves“ ekipos, su kuria sužaidė lygiosiomis 1:1. Unai Emery auklėtiniai nelaimėjo jau trečiose rungtynėse iš eilės.