Kauno „Žalgiris“ stebuklingu būdu per minutę panaikino septynių taškų atsilikimą, spurtavo 10:0 ir išvykoje įveikė Stambulo „Fenerbahče“. Tiesa, didele sensacija šios Lietuvos čempionų pergalės vadinti nevertėtų – šį Eurolygos sezoną „Fenerbahče“ pradėjo tiesiog katastrofiškai.

79:76 Stambule laimėję žalgiriečiai Eurolygos turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į aštuntą vietą.

Savo ruožtu pralaimėjimą patyręs „Fenerbahče“ klubas šiuo metu, po šešių turų, rikiuojasi priešpaskutinėje, 17-oje vietoje.

Per šešis turus Željko Obradovičiaus komanda pasiekė vieną vienintelę pergalę ir patyrė penkis pralaimėjimus (1/5).

Penkis pralaimėjimus ši komanda patyrė per visą praėjusį sezoną, kas yra lygu 30 rungtynių (25/5).

Tokio prasto sezono starto „Fenerbahče“ nebuvo patyrusi daugiau kaip septynerius metus.

2017-aisiais šis Stambulo klubas kėlė Eurolygos trofėjų į viršų, o prajėusiais metais pasiekė finalo ketvertą.