Kauno „Žalgiris“ penktadienio vakarą iškovojo trečią ir kol kas pačią įstabiausią pergalę šiame Eurolygos sezone. Šarūno Jasikevičiaus kariauna per minutę panaikino 7 taškų atsilikimą ir 79:76 išvykoje įveikė Stambulo „Fenerbahče“. Turkų žiniasklaida kalba apie „prastą“ komandos situaciją ir žalgiriečių pergalę nulėmusias priežastis.

„Fenerbahče“ reikalai klostosi sunkiai“, – dar prieš rungtynes atskirą straipsnį tokiu pavadinimu buvo galima rasti www.haberturk.com puslapyje.

Tai buvo straipsnis apie buksuojančią Željko Obradovičiaus komandą, kurios sezono startas – blogiausias per septynerius metus.

Po sensacingo „Žalgirio“ sugrįžimo ir pergalės Stambule minėtas portalas skambių frazių nepažėrė, bet pripažino – laimėjo komanda, kuri nepalūžo.

„Fenerbahče“ patyrė penktą pralaimėjimą šį sezoną“, – tokia antrašte rungtynių apžvalga pradėjo www.haberturk.com.

Teksto autoriai atkreipia dėmesį į lėtai prasidėjusias rungtynes, kuriose komandoms įsibėgėti prireikė beveik visos pirmosios rungtynių pusės.

Aprašydamas įvykius aikštelėje teksto autorius keliskart pamini frazę: „Žalgiris“ vėl artėja“.

„Liko pusantros minutės ir Derrickas Williamsas kelia visus ant kojų: 76:69. Vis tik, „Žalgiris“ rungtynių dar nebaigė ir nepalūžo. Tritaškis ir perimtas kamuolys, virtęs dar trimis taškais. Netrukus dar viena keista šeimininkų ataka ir likus septynioms sekundėms Lietuvos komanda priekyje: 76:77“, – rašė minėto portalo žurnalistas.

Vėliau M. Grigonis pataikė du baudų metimus ir taip, pelnydamas 9 taškus lemiamame kėlinyje, nukalė trečią žalgiriečių Eurolygos pergalę.

Turkai, beje, teksto pabaigoje įgelia ir prieš savo vadovą neatstovėjusiems Stambulo klubo krepšininkams.

„Kita vertus, tai buvo rungtynės, kurias gyvai iš VIP ložės stebėjo „Fenerbahče“ prezidentas Ali Kocas. Prezidentas pamatė, kaip varžovai nesulūžta“, – straipsnį baigė turkai.