Pergalę po pratęsimo iškovojo Los Andželo „Lakers“ (4/1) komanda, kuri svečiuose 119:110 (20:25, 28:33, 28:27, 27:18, 16:7) įveikė Dalaso „Mavericks“ (3/2) krepšininkus.

Pagrindinio laiko pabaigoje pratęsimą su sirena nulėmė Danny Greeno tolimas metimas, o po to pratęsimą dviem dėjimais iš eilės pradėjo Anthony Davisas.

Vėliau dar tris taškus pridėjo LeBronas Jamesas ir „Lakers“ pirmavo septyniais taškais.

Luka Dončičiaus iniciatyva „Mavericks“ deficitas buvo sumažėjęs iki dviejų taškų, bet po to L.Jamesas surengė kelias sėkmingas atakas ir įtvirtino „Lakers“ pergalę.

L.Jamesas sužaidė geriausias sezono rungtynes, kuris pelnė 39 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 16 rezultatyvių perdavimų.

Trigubą dublį atliko ir L.Dončičius.. Slovėnas surinko 31 tašką, atkovojo 13 kamuolių bei atliko daugiausiai rezultatyvių perdavimų per savo karjerą – 15.

Krepšininkui tai yra dešimtasis karjeros trigubas dublis ir L.Dončičius jį pasiekė jau trečiajame kėlinyje.

Pirmą kartą šį sezoną aikštėje pasirodė „Lakers“ puolėjas Kyle‘as Kuzma, kurio sąskaitoje po mačo buvo devyni taškai ir trys atkovoti kamuoliai.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 39 (16 rez. perd., 12 atk. kam.), Anthony Davisas 31, Danny Greenas 14, Avery Bradley 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius 31 (15 rez. perd., 13 atk. kam.), Kristapas Porzingis 16, Dwightas Powellas 14, Delonas Wrightas 12, Timas Hardaway 11, Maxi Kleberas 8.