Trečiadienį Mantas Kalnietis Europos taurės rungtynėse rinko minusinį naudingumo balų skaičių, o jo atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (2/3) ekipa namuose 69:72 (12:14, 20:14, 25:18, 12:26) pralaimėjo Bursos „Tofaš“ (3/2) komandai.

M.Kalnietis per 22 min. 30 sek. taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, prarado tris kamuolius ir surinko minus 1 naudingumo balą.

„Lokomotiv-Kuban“ ekipa po trečiojo kėlinio dar pirmavo 57:46, tačiau ketvirtame kėlinyje per 3 min. 15 sek. svečiai spurtavo 9:0 ir komandas jau skyrė tik du taškai – 55:57.

Likus žaisti 40 sekundžių šeimininkai dar pirmavo dviem taškais, tačiau likus 31 sek. rezultatas jau buvo lygus. Iki rungtynių pabaigos likus 11 sekundžių Dmitrijus Kulaginas prametė dvi baudas, o paskutinėmis sekundėmis „Tofaš“ žaidėjas Tarikas Phillipas smeigė tritaškį ir padovanojo svečiams fantastišką pergalę.