Klaipėdos „Neptūno“ (2/1) komanda FIBA Čempionų lygoje įsirašė lengvą pergalę, kuri svečiuose 94:72 (32:11, 13:28, 28:14, 21:19) įveikė Salonikų PAOK (2/1) krepšininkus.

Klaipėdos komanda pirmoje mačo pusėje sužaidė du skirtingus kėlinius. „Neptūnas“ dvikovą pradėjo geriau, kuris pirmojo ketvirčio pabaigoje susikrovė 21 taško persvarą. Tačiau antrajame ketvirtyje svečiai sustojo ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė šeši taškai.

Trečiajame ketvirtyje „Neptūno“ pranašumas buvo sumažėjęs iki dviejų taškų, bet svečiai vėliau vėl susigrąžino iniciatyvą, kurie tame pačiame kėlinyje jau pirmavo 20 taškų persvara.

Klaipėdos klubas ketvirtį laimėjo 28:14 ir jam pasibaigus pirmavo 73:53. Paskutiniame kėlinyje svečiai persvaros neišbarstė ir varžovams intrigos sukūrti neleido.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 13, Osvaldas Oliševičius 12, Simas Galdikas ir Gytis Masiulis po 11, Tomas Delininkaitis 10, Tadas Sedekerskis 9.

PAOK: Adamas Smithas 19, Antwaine‘as Wigginsas 17, Apollonas Tsochlas 12.