„Milan“ futbolininkai ir toliau skęsta Italijos „Serie A“ čempionate, kur patyrė jau penktą pralaimėjimą šiame sezone. Jie rezultatu 1 – 2 nusileido prieš „Roma“.

Italijos sostinės ekipa persvarą įgijo pirmo kėlinio pabaigoje, kuomet 38-ą minutę Edinas Džeko gražiu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą – 1 – 0.

Įsibėgėjus antram kėliniui abi komandos apsikeitė dviem greitais įvarčiais. 55-ą minutę „Milan“ išlygino rezultatą, kai Theo Hernandezas pasiuntė kamuolį į vartų kampą, tačiau vos po kelių minučių „Romos“ persvarą atstatė Nicolasas Zaniolo, kuris pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir nuginklavo vartininką – 2 – 1.

Šis pralaimėjimas reiškia, kad „Milan“ ir toliau nepavyksta sugrįžti bent į pirmąjį dešimtuką ir jie užima vos 12-ą vietą. Tuo tarpu „Roma“ įsirašiusi tris taškus pakilo į penktą poziciją.