Diego Simeone treniruojami Madrido „Atletico“ įsirašė dar tris taškus į savo sąskaitą, kadangi Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse rezultatu 2 – 0 įveikė Bilbao „Athletic“.

Ispanijos vicečempionai į priekį išsiveržė įpusėjus pirmam kėliniui, kai 28-ą minutę Saulis Niguezas išnaudojo komandos draugo perdavimą ir nukreipė kamuolį į vartus.

65-ą minutę rezultatą padvigubino ir pergalę įtvirtino Alvaro Morata, kuris taip pat sulaukė komandos draugo perdavimo ir savo smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Ši pergalė leido „Atletico“ susilyginti taškais su „La Ligos“ lyderiais „Barcelona“, tiesa, pastarieji yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.