Christianas Pulišičius pagaliau prabilo Londono „Chelsea“ ekipoje ir tai padarė su trenksmu. Amerikietis tapo pagrindiniu pergalės prieš „Burnley“ kalviu, kuri buvo pasiekta rezultatu 4 – 2.

Dažnai į sudėtį nepatekdavęs, bet brangiai kainavęs futbolininkas pagaliau sulaukė savojo šanso ir jį išnaudojo tiesiog tobulai, pelnydamas tris įvarčius, dar vadinamus „hetriku“.

Du kartus Ch.Pulišičius kamuolį į vartus pasiuntė dar pirmame kėlinyje, o trečiąjį įvartį pelnė įsibėgėjus antrajam. Ketvirtąjį komandos įvartį po Tammy Abrahamo perdavimo pelnė brazilas Willianas.

„Burnley“ prabudo tik pačioje rungtynių pabaigoje, kuomet pabandė atgaivinti intrigą ir du kartus pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. 86-ą minutę tai padarė Jay Rodriguezas, o po kelių minučių ir Dwightas McNeilas.

Visgi šių pastangų neužteko ir „Chelsea“ galiausiai iškovojo šeštą pergalę šiame sezone.