Be Cristiano Ronaldo žaidę Turino „Juventus“ prarado dar du taškus Italijos „Serie A“ pirmenybėse, kur sužaidė lygiosiomis rezultatu 1 – 1 su „Lecce“.

Šioms rungtynėms nebuvo registruotas ir „Lecce“ ekipai atstovaujantis lietuvis Edgaras Dubickas.

Abu įvarčiai šiose rungtynėse buvo pelnyti antrajame kėlinyje, o įdomu tai, kad abu jie pelnyti nuo vienuolikos metrų žymos.

„Juventus“ baudinį mušė 50-ą minutę ir šį smūgį realizavo Paulo Dybala. Vos po šešių minučių baudinį mušė ir „Lecce“, o Marco Mancosu šūvis išlygino rezultatą.

Nepaisant lygiųjų, „Juventus“ su 23 taškais vis dar lieka pirmoje „Serie A“ vietoje, tačiau antroje vietoje ir rungtynėmis mažiau sužaidę Milano „Inter“ atsilieka vos dviem taškais.