„Manchester City“ futbolininkai antrajame kėlinyje lengvai susitvarkė su „Aston Villa“ ir iškovojo dar vieną pergalę Anglijos „Premier“ lygoje rezutlatu 3 – 0, bet kartu ir pablogino savo situaciją.

Visi įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o pirmasis iš jų – jam vos prasidėjus. Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Raheemas Sterlingas išnaudojo gerą poziciją ir pasiuntė kamuolį vartininkui tarp kojų.

Po šio smūgio „Manchester City“ atsipalaidavo ir pradėjo mušti daugiau įvarčių. 65-ą minutę Kevinas De Bruyne atliko klastingą perdavimą, kuris galiausiai virto įvarčiu. Teisėjas peržvelgė šią situaciją VAR sistemos pagalba, ar kamuolio nelietė R.Sterlingas, bet galiausiai smūgį įskaitė – 2 – 0.

Pergalę įtvirtino Ilkajus Gundoganas, kuris 70-ą minutę gražiu karatė stiliaus smūgiu dar kartą nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Visgi rungtynių pabaigoje „Manchester City“ prarado Fernandinho, kuriam buvo parodyta antra geltona kortelė. Tai reiškia, kad ir taip dėl traumų daug gynėjų netekusiam Pepui Guardiolai kitose rungtynėse reikės verstis dar ir be brazilo.