„Manchester United“ UEFA Europos lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė Belgrado „Partizan“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

Juanas Mata 16-ąją minutę baudos smūgio metu atliko perdavimą į baudos aikštelę, o jo metu Scottas McTominay‘us atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Jesse Lingardas 38-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Umaras Sadiqas 41-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis sudrebino virpstą ir pasižymėti nepavyko.

Anthony Martialis 43-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Man United“ į priekį 1:0.

Seydouba Soumahas 52-ąją minutę atlikęs reidą į baudos aikštelę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė varžovų vartų sargas Sergio Romero.