Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina) ketvirtadienį tęsėsi WAKO pasaulio kikbokso čempionato kovos K-1, „Low Kick“ ir „Light Contact“ disciplinose.

K-1 svorio kategorijos iki 91 kg pusfinalyje Sergejus Maslobojevas susitiko su turku Cemiliu Yildirimu. Nuo pirmojo raundo lietuvis visiškai dominavo ringe ir susikrovė triuškinantį pranašumą prieš varžovą. S.Maslobojevas galėjo ramiai laimėti kovą taškais, bet tuo neapsiribojo. Trečiajame raunde lietuvis pasiuntė C.Yildirimą į nokdauną. Turkas svirduliavo, bet pasiryžo toliau tęsti kovą. Tiksint paskutinėms sekundėms S.Maslobojevas pašoko ir keliu įspūdingai parbloškė varžovą. C.Yildirimas kurį laiką gulėjo ant ringo, vėliau svirduliavo link savo ringo kampo, bet kova taip ir nebebuvo pratęsta, o lietuvis šventė gražią pergalę.

S.Maslobojevas čempionatą pradėjo nuo pergalės nokautu prieš slovaką Adrianą Bartlą, o vėliau ketvirtfinalyje lietuvis po įtemptos kovos įveikė Europos čempioną kroatą Tonį Čatipovičių. C.Yildirimas pirmajame rate nugalėjo lenką Jaroslawą Zawodnį, o ketvirtfinalyje nokautavo bosnį Ahmedą Krnjičių.

C.Yildirimas 2017 m. iškovojo pasaulio čempionato bronzą „Low Kick“ disciplinoje, o 2018 m. bronzą jis pelnė ir Europos čempionate. Skambiausias jo laimėjimas kovose pagal K-1 taisykles – 2019 m. laimėtas Europos taurės etapas.

S.Maslobojevas WAKO pasaulio čempionu tapo 2013 m. S.Maslobojevas pateko į finalą ir susitiks su ukrainiečiu Romanu Ščerbatiuku, kuris 3:0 įveikė brazilą Willerį Alvesą. C.Yildirimiui atiteko bronzos medalis.