Lietuvos futbolo A lygos rungtynės tarp Vilniaus „Riterių“ ir „Kauno Žalgirio“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Arūnas Klimavičius pirmojo kėlinio pradžioje užsidirbo raudoną kortelę ir „Kauno Žalgiris“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Teremas Moffi 76-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Dominykas Kodzis 77-ąją minutę atliko stiprų smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

Dovydas Virkšas 86-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną šiame susitikime ir „Riteriai“ taip pat prarado vieną žaidėją.

Vos po dviejų minučių Dominykas Galkevičius už grubią pražangą taip pat buvo nubaustas antra geltona kortele, kuri virto į raudoną, o svečiai liko rungtyniauti devyniese.

Donato Kazlausko 91-ąją minutę atliktą smūgį sėkmingai blokavo varžovas ir pavojaus prie varžovų vartų sukurti nepavyko.