Europos čempionato 2020 m. atrankos rungtynės tarp Švedijos ir Ispanijos rinktinių baigėsi įnirtingomis lygiosiomis 1:1, tačiau to užteko, kad Ispanija užsitikrintų vietą pagrindiniame turnyre.

Thiago Alcantara 8-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau nuostabiai pasirodęs Robinas Olsenas atrėmė kamuolį ir netrukus išgirdo Švedijos rinktinės gerbėjų plojimus.

Vos po keturių minučių Rodri atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Švedijos vartų sargas dar kartą sėkmingai atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Grubia varžovų klaida aikštės viduryje pasinaudojęs ir kamuolį perėmęs Robinas Quaisonas 28-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Netrukus R.Quaisonas atliko galingą smūgį galva, tačiau Davidas De Gea sėkmingai atrėmė kamuolį.

Marcusas Bergas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė Švediją į priekį 1:0.

Susižeidęs Davidas De Gea 60-ąją minutę dėl patirtos traumos buvo priverstas palikti aikštę, vietoje jo rungtynėse pasirodė Kepa Arrizabalaga.

Tuo tarpu kitose rungtynėse Italija svečiuose net 5 – 0 sutriuškino Lichtenšteino futbolininkus.

Federico Bernardeschi jau 2-ąją minutę greitos italų surengtos kontratakos metu tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė svečius į priekį 1:0.

Andrea Belotti 70-ąją minutę tiksliu smūgiu galva padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Alessio Romagnoli 77-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Stephanas El Shaarawy 82-ąją minutę nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą 4:0.

A.Belotti rungtynių pabaigoje antrą kartą nuginklavo vartininką, o italai šventė triuškinamą pergalę 5:0.