Italijos rinktinė be klaidų žygiuoja atrankoje į 2020 metų Europos čempionatą ir iškovojusi septintą pergalę iš tiek pat galimų užsitikrino vietą turnyre. Italai šeštadienį rezultatu 2:0 įveikė graikus.

Abu savo įvarčius Roberto Mančini auklėtiniai pelnė jau tik gerokai rungtynėms persiritus į antrą pusę. 63-ią minutę juos į priekį išvedė Jorginho, kuris realizavo vienuolikos metrų baudinį.

78-ą minutę pergalę įtvirtino Federico Bernardeschi, kuris išnaudojo gerą Leonardo Bonucci perdavimą ir nukreipė kamuolį į apatinį vartų kampą – 2 – 0.

Graikams sunkiai sekėsi laikytis prieš italus, kurie kamuolį kontroliavo net 73 procentus žaidimo laiko. Dėl to Graikijos rinktinė susikūrė devynias progas, bet į vartų stačiakampį pataikė vos vieną kartą.

Turėdami 21 tašką, italai jau tikrai nebekris žemiau antros pozicijos J grupėje ir užsitikrino vietą Europos čempionate.