„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje svečiuose minimaliu rezultatu 0 – 1 nusileido „Newcastle United“ futbolininkams.

Ashley Youngas atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė „Newcastle Utd“ vartininko rankose.

Matthew Longstaffas 28-ąją minutę atliko galingą smūgį iš toli, tačiau kamuolys sudrebino „Man United“ vartų skersinį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Fabianas Scharis „Newcastle Utd“ pakelto kampinio metu 29-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Andreasas Pereira 41-ąją minutę pabandė atlikti smūgį iš toli, tačiau pastarasis vartininkui problemų nesukėlė.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Harry Maguire‘as. Gynėjo 45-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

M.Longstaffas 72-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Newcastle Utd“ į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.