Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė „Bournemouth“ futbolininkus.

Davidas Luizas 9-ąją minutę kampinio metu tiksliai galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Puikia galimybe pasižymėti nepasinaudojo Dominicas Solanke, pastarojo 18-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo greta virpsto.

Nicolas Pepe po susidūrimo su varžovu 25-ąją minutę krito baudos aikštelėje. Visgi teisėjas vienuolikos metrų baudinio neskyrė.

Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje atsidūręs Jeffersonas Lerma antrojo kėlinio pradžioje atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.