Marijampolės „Sūduva“ ir toliau rungtyniauja sėkmingai Lietuvos A lygoje, kur iškovojo jau devintą pergalę iš eilės. Šį kartą Lietuvos čempionai rezultatu 3 – 1 įveikė „Panevėžį“.

„Sūduva“ taškų Lietuvos pirmenybėse taškų nebarsto jau daugiau nei tris mėnesius. Paskutinį kartą jie nelaimėjo birželio 22 dieną, kuomet nusileido prieš Vilniaus „Riterius“.

Rungtynėse su „Panevėžiu“ abi komandos apsikeitė dviem greitais ir ankstyvais įvarčiais.

13-ą minutę „Sūduva“ išsiveržė į priekį, kai po Semiro Kerlos perdavimo Renanas Oliveira nukreipė kamuolį į vartus. Varžovai į tai atsakė greitai ir vos po keturių minučių išlygino rezultatą, kai vienuolikos metrų baudinį užtikrintai realizavo Paulius Janušauskas.

Marijampolės ekipa ir vėl buvo priekyje dar prieš pasibaigiant pirmam kėliniui. 40-ą minutę „Panevėžio“ vartininkas atrėmė Andro Švrljugos smūgį galva, bet prie kamuolio suskubęs Josipas Tadičius smeigė jį į vartus – 2 – 1.

Pergalę galiausiai įtvirtino A.Švrljuga, kuris 73-ią minutę pasinaudojo R.Oliveiros perdavimu ir stipriu smūgiu iš distancijos nuginklavo vartininką – 3 – 1.