Madrido „Real“ rezultatyviose rungtynėse atseikėjo varžovams keturis įvarčius ir rezultatu 4 – 2 įveikę „Granadą“ išstūmė ją iš Ispanijos pirmenybių lyderių pozicijos.

Puikiai rungtynes pradėję Zinedino Zidano auklėtiniai pasižymėjo jau antrą minutę, kuomet Karimas Benzema puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus – 1 – 0.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą persvarą padidino Edenas Hazardas, kai pridėto laiko metu technišku smūgiu perkėlė kamuolį virš vartininko – 2 – 0.

Antrajame kėlinyje „Real“ toliau didino atotrūkį. 61-ą minutę E.Hazardas perdavimu išlaisvino Luką Modričių, o kroatas smeigė kamuolį į vartų kampą – 3 – 0.

Į tai „Granada“ atsakė dviem įvarčiais. 69-ą minutę vienuolikos metrų baudinį realizavo Darwinas Machisas, o 78-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Domingosas Duarte – 3 – 2.

Galiausiai Madrido ekipos pergalę įtvirtino vis geresnę formą įgaunantis Jamesas Rodriguezas, kuris 92-ą minutę atsidūrė geroje pozicijoje ir nuginklavo vartininką – 4 – 2.